Zažite naozajstný odpočinok vo veľkom štýle

počet miest: 6 POČET DRUHOV TRYSIEK: 3 ROZMERY (cm): 226 x 226 x 99 OBJEM VODY (l): 1 575

Bazény TEMPO a RELAY sú plne vybavené modely Hot Spot s kvalitnými detailmi, ktoré vám budú poskytovať roky radosť a pýchu z ich vlastníctva. Od elegantných, hladkých línií vrchnej časti po ergonomické sedenie, pohodlný vankúš, atraktívne priehlbiny s tryskami a vymodelovaný priestor na nohy, tieto elegantné bazény sú navrhnuté tak, aby boli esteticky príjemné, komfortné a funkčné.

 • technické parametre
  • Počet miest: 6
   Počet druhov trysiek: 3
   Rozery(cm): 226 x 226 x 99
   Objem vody(l): 1 575
   Hmotnosť (prázdny) 380 kg
   Hmotnosť (plný)* 2160 kg
   Hmotnosť na m2 565 kg
   Napätie 230 V/50hz
   Istenie 20 A + 25 A GFCI
   Kontrolný systém IQ 2020
   Výhrevné teleso No-Fault® 1000W
   Cirkulačné čerpadlo
   Tryskové čerpadlá 2x Wavemaster®
   Trysky Celkom 35
   TRYSKY HYDROMASÁŽNE SMEROVÉ 5
   TRYSKY HYDROMASÁŽNE ROTAČNÉ 3
   TRYSKY PRECISION® SMEROVÉ 27
   TRYSKA MOTO-MASSAGE® DX 1
   Ovládací panel Hlavný
   Vodný doplnok Vodopád
   Svetelný systém 10 multi-color LED
   Ozónový systém Voliteľný
   Filtračný systém 1x
   Filtračná plocha 6 m2
   Voliteľné doplnky Integrovaný hudobný systém MP3
   FreshWater® III Corona
   Voliteľné zdvižné zariadenia
   Na stiahnutie:
   Záujem o cenovú ponuku
 • trysky
 • energia
  • Energeticky úsporné vírivé bazény

   Šetríe peniaze, šetríte energiu

   Jacuzzi HotSpring vedú v dizajne, technike a výrobe energeticky úsporných vírivých bazénov. Každý bazén HotSpring je vytvorený s naším systémom Energy Smart®, ktorý kombinuje niekoľko energeticky úsporných funkcií, aby Vám poskytli mimoriadne nízke prevádzkové náklady. Takže si môžete byť istí, že váš bazén HotSpring vám prinesie v priebehu času to najlepšie.

   výpočet spotreby energie Energy SMART®SPA

   Unikátna funkcia každého bazéna HotSpring ich robí energeticky úspornými, takže sa môžete tešiť z nižších mesačných prevádzkových nákladov.

   1. Každý model z Highlife Collection je úplne izolovaný, pomocou viacerých vrstiev polyuretánovej peny s vysokou hustotou - rovnaký materiál je používaný na izoláciu chladničiek.

   2. Modely Limelight Collection sú vybavené inovatívnou izoláciou FiberCor™, ktorá úplne vypĺňa obklad s hustotou, ktorá je 4-krát vyššia ako ½ lb. peny používané na väčšine bazénoch.

   3. Všetky naše kryty na jacuzzi vyrábame s uistením, že sedí na mieru a zaručuje tak vzduchotesné uzavretie bazéna a uzatvorenie horúceho vzduchu vo vnútri. Každý kryt má husté penové jadro s vysokou R- hodnotou pre izoláciu.

   4. Tiché cirkulačné čerpadlo SilentFlo 5000® nepretržite cirkuluje vodu so spotrebou energie menšou ako 40 wattová žiarivka.

   5. Výkonné prúdové čerpadlá WaveMaster® sú určené pre napájanie trysiek a sú aktivované len vtedy, keď ich potrebujete.

   6. Systém SmartJet® vám umožní viesť energiu do špecifickej skupiny trysiek, ktorú si vy zvolíte, čo znamená, že je potrebný nižší výkon a spotreba energie je menšia.

   7. Navrhujeme naše vlastné ohrievače, aby sme maximalizovali prenos tepla do vody pre maximálnu efektívnosť. 

   8. Naša patentované pumpové čerpadlo prenáša teplo zo zariadenia s vybavením do vody, čím použitím odpadového tepla z pumpy minimalizuje chladnutie vody a znižuje spotrebu energie.

   9. Všetky modely sú vybavené LED svetlami s riadených stmievačom, ktoré spotrebujú menej energie ako štandardné žiarivky.

   My zadávame štandardy

   HotSpring Spas majú všetky modely certifikované California Energy Commission (CEC) v súlade so zákonmi Kalifornie. Keďže Kalifornia je zadávateľom štandardov energeticky úsporných vírivých bazénov, môžete byť pokojní s vedomím, že váš bazén je navrhnutý tak, aby prevádzkové náklady udržal čo najnižšie, bez ohľadu na to, kde žijete.

   V roku 2008 sme získali ocenenie ENVY Award za energeticky úsporný návrh vírivého bazéna

   Koľko bude stáť prevádzka vírivky Hot Spring?

   To záleží na modeli, ktorý vlastníte, na teplote vody, ktorú nastavíte, na frekvencii používania, priemernej teplote okolia a ceny elektriny, kde bývate. Ak chcete získať predstavu, použite túto energetickú kalkulačku. To predstavuje skutočne preukázanú spotrebu energie špecifikovaného bazéna Hot Spring pri častom používaní, založenú na testovaní treťou stranou.

   Priemerné mesiačne náklady* na prevádzku vírivého bazénu HotSpring - Grandee v klimatických podmienkách strednej Európy pri cene 0.105 € za kW by boli:

   32.24 €

   *Založené na bazéne, ktorý je nastavený na 39°C, používaného 6 krát za týždeň, so zapnutými tryskami 15 minút, a s vypnutými tryskami 15 minút počas každého používania.  Testy boli vykonané nezávislou treťou stranou, certifikované v laboratóriu ústavu Controlled Environmental Chamber, a to pri rôznych teplotách, s využitím kontinuálne zhromažďovaných údajov o wattoch, teplote a vlhkosti, so všetkým vybavením, ktoré bolo starostlivo kalibrované, s cieľom zabezpečiť presnosť. Testovanie prebieha na reprezentatívnych veľkých, stredných a malých modeloch bazénov, s energetickými hodnotami pre ostatné modely, extrapolované z pôvodných údajov. Individuálna spotreba energie sa bude líšiť v závislosti na teplote nastavenej vody, aktuálnej vzorky spotrebiteľského používania, a skutočných podmienkach okolitého prostredia.

 • starostlivosť o vodu
  • ACE Systém

   Absolútne najlepšia údržba vody s diamantovou technológiou

   Našim cieľom je navrhnúť vírivé bazény, ktoré sú tak ľahko udržiavateľné, ako je to len možné - takže Vy môžete stráviť viac času relaxáciou. HotSpring Spas predstavuje revolúciu v údržbe vody majiteľom vírivého bazéna tým, že ponúka prvý a jediný integrovaný soľný dezinfekčný systém vody pomocou diamantovej technológie. Náš voliteľný soľný dezinfekčný systém ACE® automaticky generuje päť čističov pre ešte ľahší spôsob údržby vody, bez potrebného manuálneho zásahu. S ACE systémom zažijete mäkšiu, čistejšiu vodu, ktorá vyzerá krajšie, je príjemnejšia na dotyk a dokonca aj vynikajúco vonia.

   VIAC INFO

   EVERFRESH Systém

   V starostlivosti o vodu je ďalšou významnou alternatívou k ACE systému (Systém starostlivosti o vodu pomocou soli) systém EverFresh. Systém EverFresh kombinuje čistiacu silu ozónového systému FreshWater® III s niekoľkými našimi ďalšími prípravkami, aby vašu vodu udržiavalo čistú a krištáľovo priezračnú, zatiaľ čo redukuje potrebu používania chlóru alebo brómu.

   VIAC INFO

   Vy môžete relaxovať, pretože robotu urobí vaša vírivka Hot Spring® - šetrí váš čas a námahu.

   FILTRAČNÁ TECHNOLÓGIA TRI-X®

   V starostlivosti o vodu je ďalšou významnou alternatívou k ACE systému (Systém starostlivosti o vodu pomocou soli) systém EverFresh. Systém EverFresh kombinuje čistiacu silu ozónového systému FreshWater® III s niekoľkými našimi ďalšími prípravkami, aby vašu vodu udržiavalo čistú a krištáľovo priezračnú, zatiaľ čo redukuje potrebu používania chlóru alebo brómu.

   100% FILTRÁCIA BEZ OBTEKANIA

   Vďaka 100%-nej filtrácii bez obtekania všetka voda prejde filtrom pred tým, ako sa znova vleje do bazéna. Pri iných jacuzzi, keď sú zapnuté trysky, sa vyskytuje obtekanie, ktoré núti neprefiltrovanú vodu vtekať naspäť do bazéna. Pri vírivke HotSpring, prúdenie z našich púmp v počte litrov vody za minútu je presne prispôsobené výmere povrchu každého bazéna, takže obtekanie nie je potrebné.

   OZÓNOVÝ SYSTÉM

   Vírivky HotSpring sú štandardne dodávané s vysokovýkonným ozónovým systémom FreshWater® III. Pracuje neustále 24 hodín / 7 dní, do vody nepretržite vstrekuje milióny drobných, vysoko koncentrovaných ozónových bubliniek, ktoré pri kontakte s cudzorodými látkami tieto neutralizujú. Systém používa korónovú výbojovú bunku, ktorá nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

   NEPRETRŽITÁ, TICHÁ FILTRÁCIA

   V jacuzzi HotSpring nepretržite pracuje čerpadlo SilentFlo 5000®, ktoré filtruje vodu vo vírivke 24 hodín denne. Je plne automatické, takže nie je potrebné programovať dlhé čistiace a ohrievacie cykly ako v iných bazénoch. Taktiež počas týchto cyklov nevzniká opotrebovanie, plytvanie energiou alebo hluk z veľkej tryskovej pumpy. Pracujúc ticho a úsporne, váš bazén HotSpring je vždy horúci, čistý a pripravený pre vaše potešenie.

   Začnite s čistou vodou

   Bez ohľadu na to, pre aký systém sa rozhodnete, tieto jedinečné produkty spravia starostlivosť o vodu jednoduchšou tým, že vám umožnia začať s vodou tak čistou, ako je to len možné.

   PRE-FILTER CLEAN SCREENTM

   Pomôžte zaistiť, aby bola voda tak čistá ako je to možné vždy, keď napustíte váš bazén a to za použitia pre-filtra Clean Screen. Pripevnite ho na záhradnú hadicu, aby ste odfiltrovali organické kontaminanty, kovy (ako napríklad meď a železo) a triesloviny skôr, ako sa dostanú do vody v jacuzzi.

   ODSTRAŇOVAČ VÁPNIKA VANISHING ACTTM

   Znížte tvrdosť vody úplne novým spôsobom pomocou odstraňovača vápnika Vanishing Act. Namiesto pridávania chemikálií do vody, tento výrobok odstraňuje vápenaté častice, vodu zanecháva čistejšiu a hodvábnu pre vašu pokožku. Mäkká voda znižuje potrebu ďalších chemikálií, predlžuje životnosť vody vo vašom bazéne a pomáha chrániť súčasti vírivého bazénu pred poškodeniami, ktoré môžu vzniknúť z tvrdej vody.

 • voliteľné
  • Zvoľte si vlastný dizajn Vášho bazéna

   Naše voliteľné obloženie bazénov je špeciálne navrhnuté tak, aby ste boli obklopení exteriérovým obložením v presne takom štýle, ktorý bude ladiť s vaším vonkajším prostredím. Spolupracujte s vaším exteriérovým architektom, aby ste na vašom bazéne mali také obloženie, aké si v exteriéri prajete alebo jednoducho pridajte čiastočné alebo celkové obloženie Hot Spring SpaStone, aby ste získali vzhľad prirodzene vyzerajúceho kameňa. S voliteľným obložením sú možnosti nekonečné.

   VÝBER VONKAJŠIEHO OBLOŽENIA

   Samotné voliteľné obloženie je dodávané s tmelom ošetrených preglejkových BCX latkách v 3/4-palcoch, ktoré zakrývajú vnútornú konštrukciu bazéna, inštalačné potrubie a elektrické komponenty. Preglejková fasáda poskytuje spoľahlivý povrch, ku ktorému môžu byť uchytené voliteľné obklady. Zvislé podpery pod preglejkou poskytujú dostatočnú podporu (napr. na dlaždice), ktoré sa môžu prichytiť na preglejku.

   OBKLAD HOT SPRING® SPASTONE (Napodobenina kameňa)

   Ako riešenie špeciálne pre váš bazén Hot Spring, zvoľte si plne alebo čiastočné obloženie SpaStone v prevedení farby Zem alebo Sivá.

   ČIASTOČNÉ OBLOŽENIE SPASTONE®

   Čiastočné obloženie SpaStone ponúka voliteľný vzhľad, a je vybavený integrovaným schodom, ktorý zväčšuje dĺžku bazéna. Spodok obloženia je vytvorený tak, aby harmonicky splynul s vašou terasou alebo iným povrchom a vytvoril tak vstavaný vzhľad. Pozrite si zadarmo náš 3D interaktívny návrhový nástroj.

   PLNÉ OBLOŽENIE SPASTONE®

   Plné obloženie SpaStone prináša vzhľad kameňa pre inštaláciu nad zemou. Skompletizujte vzhľad SpaStone pridaním voliteľných schodov tiež v prevedení SpaStone. Pridajte voliteľný odklápací systém krytu CoverCradle® alebo odklápacie zariadenie UpRite®. Po krásnom relaxačnom zážitku oceníte jednoduchosť umiestnenia krytu na jeho miesto.

   NÁPADY PRE VOLITEĽNÉ OBKLADY®

   Použite exteriérové krytiny, ako sú napodobenina tehly, napodobenina kameňa, tíkového dreva, hliníka, brúsená oceľ, atď., aby ste si vytvorili svoj vlastný štýl.

Možnosti farebných kombinácií
  • Vaňa

     Obloženie

   • Pridať rating*

    * Údaje sú povinné

   • * Údaje sú povinné

   hore