Kryty

Jedine Hot Spring® kryt na bazény je špeciálne navrhnutý pre váš bazén Hot Spring. Keď nadíde čas na výmenu, nikdy sa neuspokojte s napodobeninou. Kryty sú dostupné v prevedení Ash, Rust, Espresso a Spruce.

ENERGETICKÁ ÚSPORA

Firma Hot Spring Spas ako prvá propagovala pevný, vinylový kryt na jacuzzi, aby sa vytvoril vyšší štandard pre energetickú úspornosť. Exkluzívne úchyty na kryte vytvárajú tesné uzatvorenie, ktoré uzamkne teplo vo vnútri. Štandardné 1.5 lb. a 2.0 lb. penové jadro zvyšuje R-faktor krytu, čo pridáva k jeho schopnosti udržať teplo.

DOKONALÁ KONŠTRUKCIA

Na mieru vyrobené penové jadro sa zužuje, aby sa umožnilo odtekanie vody. Jadro je potiahnuté vinylom, ktoré má námornícku kvalitu. Polyesterové vlákno je ošetrené tak, aby odolalo nepriazni počasia, chemikáliám a intenzívnemu slnečnému žiareniu. Poly-ply lamitán, ktorý je obsiahnutý vo vinyle, chráni jadro krytu bazéna pred možným účinkom chemikálií a chladu. Takisto vinylové „chlopne“ chránia nylonový zips a úchyty a zaručujú tak dlhodobú použiteľnosť.

odolný dizajn

Dvadsaťštyri vnútorných bodov záťaže sú posilnené v každom kryte jacuzzi. Štyri vrstvy dvojito šitého vinylu dodávajú úchytu silu a trvácnosť. Extra pevné polstrované rukoväte majú päť výstuží, ktoré pomáhajú zaručiť dlhodobú výdrž. Každý Hot Spring kryt je vybavený exkluzívnymi, robustnými držiakmi pre zaručenie pevnej podpory a ľahkej inštalácie zdvižného systému.

bezpečnosť zaručená

Vystužené, nastaviteľné remene pomáhajú bezpečne zaistiť kryt vírivky a obsahujú detský bezpečnostný zámok, ktorý sa dá zamknúť na kľúč. Každý kryt má certifikát UL v súlade s bezpečnostnými štandardmi ASTM.

Hnedý kryt Farebný kryt Kávový kryt
Červený kryt
Sivý kryt

Zariadenia na zdvíhanie krytov

Váš zážitok z vlastnenia vírivého bazéna by nebol úplný bez používania jedného z našich zariadení na zdvíhanie krytu bazénov Hot Spring®. aše zariadenia na zdvíhanie krytu sú navrhnuté špeciálne pre spoluprácu s vašim krytom na bazén Hot Spring® a spríjemnia vám vlastnenie bazénu tým, že:

  • Uľahčujú vám vstup do vírivky.
  • Pomáhajú predísť zbytočnému poškodeniu krytu vašej jacuzzi.
  • Eliminujú potrebu sťahovania a vyťahovania krytu vírivky pred a po použití vírivky.
Zariadenie na zdvíhanie krytov

Hot Spring systém na zdvíhanie krytu zvýši potešenie z používania vášho vírivého bazéna.

Náhľad hnedej výrivky
Náhľad sivej výrivky
hore