Vy môžete relaxovať, pretože robotu urobí vaša vírivka Hot Spring® - šetrí váš čas a námahu.

NEPRETRŽITÁ, TICHÁ FILTRÁCIA

V jacuzzi HotSpring nepretržite pracuje čerpadlo SilentFlo 5000®, ktoré filtruje vodu vo vírivke 24 hodín denne. Je plne automatické, takže nie je potrebné programovať dlhé čistiace a ohrievacie cykly ako v iných bazénoch. Taktiež počas týchto cyklov nevzniká opotrebovanie, plytvanie energiou alebo hluk z veľkej tryskovej pumpy. Pracujúc ticho a úsporne, váš bazén HotSpring je vždy horúci, čistý a pripravený pre vaše potešenie.

FILTRAČNÁ TECHNOLÓGIA TRI-X®

Patentovaný filter TRI-X® má dvojnásobnú čistiacu plochu oproti podobne veľkej kartuši, vodu filtruje troj-dimenzionálne a to cez povrch aj hĺbku. Je ho možné umývať v umývačke riadu, takže je jednoduchý na údržbu. Zahrnuté ako štandard pri niektorých modeloch, filtre TRI-X® môžu byť použité pre akýkoľvek bazén HotSpring. Pri dodávke sú iba v modeloch Summit®, Grandee®, Envoy® a Aria®.

100% FILTRÁCIA BEZ OBTEKANIA

Vďaka 100%-nej filtrácii bez obtekania všetka voda prejde filtrom pred tým, ako sa znova vleje do bazéna. Pri iných jacuzzi, keď sú zapnuté trysky, sa vyskytuje obtekanie, ktoré núti neprefiltrovanú vodu vtekať naspäť do bazéna. Pri vírivke HotSpring, prúdenie z našich púmp v počte litrov vody za minútu je presne prispôsobené výmere povrchu každého bazéna, takže obtekanie nie je potrebné.

OZÓNOVÝ SYSTÉM

Vírivky HotSpring sú štandardne dodávané s vysokovýkonným ozónovým systémom FreshWater® III. Pracuje neustále 24 hodín / 7 dní, do vody nepretržite vstrekuje milióny drobných, vysoko koncentrovaných ozónových bubliniek, ktoré pri kontakte s cudzorodými látkami tieto neutralizujú. Systém používa korónovú výbojovú bunku, ktorá nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

ACE - Dezinfekčný systém starostlivosti o vodu

Diamantová technológia

ACE® systém obsahuje špeciálnu diamantovú technológiu, ktorá automaticky vytvára päť rôznych silných a účinných čističov pre váš vírivý bazén a to len z malého množstva soli a z vody vášho bazéna. Keď je diamantová elektróda aktivovaná, štiepi molekulu vody, aby sa vytvoril aktívny kyslík. Aktívny kyslík je vo svete jedným z najúčinnejších prírodných čističov a to je prvý spôsob, ako ACE systém automaticky čistí vodu. Aktívny kyslík, ktorý sa kombinuje so soľou a ostatnými zložkami vo vode, vytvorí chlór a tri ďalšie silné oxidačné činidlá.

Starostlivosť o vodu
ACE hands-free systém
AUTOMATIZOVANÝ A oveľa jednoduchší

Vzhľadom k tomu, že ACE systém automaticky vytvára čistiace prostriedky, budete mať menej balených výrobkov, z ktorých treba odmerať a odlievať. Tento hands-free spôsob šetrí váš čas, takže starostlivosť o váš bazén Hot Spring® je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Na začiatku stačí pridať správne množstvo soli do upravenej vody. Na hlavnom ovládacom panely bazéna použite menu, v ktorom sa ľahko orientuje, vložte veľkosť vášho vírivého bazéna a vašu očakávanú úroveň používania. Jednoduchým spôsobom – pomocou testovacích pásikov - pravidelne kontrolujte úroveň dezinfekčných prostriedkov, a každý mesiac potvrďte vašu úroveň používania. Status správy na ovládacom panely vám dá vedieť, že ACE systém čistí vodu, takže vy môžete relaxovať.

ZODPOVEDNOSŤ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

ACE systém vytvára presné množstvo čistiaceho prostriedku, aké vyžaduje váš bazén Hot Spring, na základe jeho veľkosti a úrovni používania. Vzhľadom k tomu, že tu nie sú žiadne nadmerné chemické látky, čo sa často vyskytuje pri manuálnom dávkovaní, mala by vaša voda vydržať medzi výmenami dlhšie. A to šetrí vodu a šetrí aj peniaze. Keď vypúšťate vodu z vášho bazéna, táto voda má menší dopad na životné prostredie, pretože k vyváženiu vody bola pridávaná iba soľ.

VOŇAVÁ, ČISTÁ A PRÍJEMNÁ

ACE systém na dezinfekciu vody soľou necháva vašu vodu priezračne čistú a hodvábne jemnú. Čistiace prostriedky sú vytvárané zo soli a vody, takže je menej pravdepodobné, že budete mať suchú svrbiacu pokožku, červené podráždené oči alebo zacítite ostrý zápach tradičného chlóru vo vode.

Čistá voňavá voda
Často kladené otázky:
TECHNOLÓGIA
 • Ako sa ACE systém líši od tradičného systému, generujúceho chlór?

  Tradičné soľné systémy využívajú titánové elektródy, ktoré sú schopné produkovať iba chlór. ACE systém využíva jedinečné pevné diamantové elektródy spolu s dvomi titánovými elektródami. Patentovaná diamantová elektróda zvyšuje dezinfekčný účinok vo vode, zatiaľ čo používa menej soli a vytvára 5 rozličných čistiacich prostriedkov namiesto len chlóru.

 • Ako využíva ACE systém diamantovú technológiu, aby vyprodukoval čistiace prostriedky?

  Diamantové elektródy používané v ACE systéme generujú vysoko aktívny kyslík priamo z vody. Aktívny kyslík je teda prvý spôsob, ako ACE systém čistí vodu. Keď je už voda čistá, aktívny kyslík sa kombinuje s malým množstvom soli, aby vytvoril 4 ďalšie čistiace prostriedky – chlór, takisto ako aj ozón, peroxid vodíka a MPS. (Nezabudnite, že tvorba MPS je závislá na prítomnosti pH vo vode).

 • Môžem si ACE systém na dezinfekciu vody pridať do bazéna, ktorý už mám?

  ACE systém je voliteľný pre súčasné bazény Hot Spring alebo s dátumom výroby po 5. auguste 2009. Aby ste zistili, či váš Hot Spring je kompatibilný s ACE, kontaktujte vášho dodávateľa.

SKÚSENOSTI
 • Aký je rozdiel medzi fľaškovým chlórom a chlórom, ktorý je vytváraný ACE systémom?

  Ako fľaškový chlór, chlór vytvorený ACE systém je chlóran sodný. Fľaškový chlór zvyčajne obsahuje stabilizátory ako napríklad kyselinu kyanurovú. Keď sa do vody opakovane pridáva fľaškový chlór, kyselina kyanurová sa môže časom akumulovať a dráždiť pokožku a oči. Pri ACE systéme sa do vody nepridávajú stabilizujúce kyseliny – takže voda je jemnejšia a príjemnejšia.

 • Bude mať moja voda silnejší chlórový zápach?

  ACE systém čistí vodu najprv pomocou Aktívneho Kyslíka, bez produkcie vedľajších produktov, ako sú chlór alebo bromín. Práve tieto vedľajšie produkty v konečnom dôsledku vedú k silnému chlórovému alebo bromínovému zápachu, ktorý je často spojený s tradičnou starostlivosťou o vodu. Preto je menej pravdepodobné, že budete cítiť silný chlórový zápach, keď budete používať ACE systém pre dezinfekciu vody soľou.

 • Ak vodu v bazéne pre mňa udržuje ACE systém – čo sa odo mňa vyžaduje urobiť?

  ACE systém automaticky vytvára silné čistiace prostriedky a tiež požadovaný sanitizér – chlór – potrebný pre udržanie čistej a bezpečnej vody. Takže takto sa eliminuje väčšina dennej alebo mesačnej požadovanej starostlivosti o vodu v tradičných systémoch. Ako majiteľ bazéna si stále nesiete zodpovednosť za bezpečnosť vo vašej vode a musíte si byť istí, že ste urobili všetko nasledovné:

  1. Pri spustení vyrovnajte vodu a udržujte úroveň tvrdosti najbližšie k hladine 50 ppm.
  2. Zaistite, že úroveň chlóru je v odporúčanom rozmedzí 3-5 ppm.
  3. Každý týždeň testujte vodu pomocou testovacích pásikov. Vyrovnajte a nastavte úroveň používania podľa potreby.
  4. Každých 30 dní skontrolujte a potvrďte úroveň používania.
  5. Každé tri mesiace vyčistite diamantovú elektródu.
úrovne soli
 • Môžem v bazéne používať namiesto Spa Salt tabletkovú soľ?

  Tabletková soľ sa neodporúča používať s ACE systémom, pretože obsahuje jód a protihrudkujúce činidlá, ktoré budú zasahovať do fungovania ACE systému a môžu spôsobiť usadeniny na povrchu bazéna. Soľ pre ACE systém je dostupná cez vášho miestneho dodávateľa Hot Spring.

 • Ako slanú urobí ACE systém moju vodu?

  V priemere slanosť vody z kohútika sa pohybuje okolo 500 ppm. Keď používate v bazéne ACE systém na dezinfekciu vody soľou, dosiahnutá úroveň soli je 1,000 ppm – čo je prakticky nezistiteľné chuťou alebo vôňou. Pre porovnanie, úroveň soli v mori je približne 35,000 ppm.

 • Koľko veľa soli používa ACE systém pre dezinfekciu vody soľou a nebude to spôsobovať koróziu?

  Bazénové systémy používajú až 5,000 ppm soli. Vysoké úrovne soli, ako tie používané v bazénoch, kombinované s nestabilnou vodou v bazéne, môžu časom spôsobiť koróziu zariadenia. Jedinečná diamantová technológia, používaná v ACE systéme, umožňuje, aby úroveň soli bola minimálne 1,000 – 1,500 ppm, ktorá zabraňuje korózii.

stiahnuŤ manuál k ace

EVERFRESH Systém

FRESHWATER Ag+® NEPRETRŽITÉ ČISTENIE STRIEBORNÝMI IÓNMI

FreshWater Ag+continuous silver ion purifier redukuje potrebu chlóru a to zavedením strieborných iónov do vody bazéna, ktoré potláčajú rast baktérií. Zasuňte vložku do filtra vo vašom bazéne Hot Spring® a strieborné ióny sa budú uvoľňovať automaticky – nie je riziko pod- alebo predávkovania. Jednoducho vymeňte vložku každé tri mesiace.

MPS BEZCHLÓROVÉ OKYSLIČOVADLO

Tento rýchlo pôsobiaci prípravok atakuje steny buniek, aby obnovil a oživil vodu v bazéne. Keď používate zároveň aj striebornú vložku FreshWaterAg+, bezchlórové okysličovadlo MPS pomáha aktivovať strieborné ióny, aby tieto robili svoju prácu ešte rýchlejšie. Plus je to takisto neutrálne pH, takže do vody nebude potrebná ďalšia chémia.

FRESHWATER III VYSOKOVÝKONNÝ OZÓNOVÝ SYSTÉM

Váš bazén Hot Spring štandardne prichádza s vysokovýkonným ozónovým systémom FreshWater III, ako základnou časťou systému starostlivosti o vodu EverFresh. Používa technológiu Korónového výboja bunky, aby produkoval vysokú koncentráciu ozónu, ktorý pri kontakte pracuje na neutralizácii kontaminantov a zvyšuje kvalitu vody.

Začnite s čistou vodou

Bez ohľadu na to, pre aký systém sa rozhodnete, tieto jedinečné produkty spravia starostlivosť o vodu jednoduchšou tým, že vám umožnia začať s vodou tak čistou, ako je to len možné.

PRE-FILTER CLEAN SCREENTM

Pomôžte zaistiť, aby bola voda tak čistá ako je to možné vždy, keď napustíte váš bazén a to za použitia pre-filtra Clean Screen. Pripevnite ho na záhradnú hadicu, aby ste odfiltrovali organické kontaminanty, kovy (ako napríklad meď a železo) a triesloviny skôr, ako sa dostanú do vody v jacuzzi.

PRE-FILTER Clean water
ODSTRAŇOVAČ VÁPNIKA VANISHING ACTTM

Znížte tvrdosť vody úplne novým spôsobom pomocou odstraňovača vápnika Vanishing Act. Namiesto pridávania chemikálií do vody, tento výrobok odstraňuje vápenaté častice, vodu zanecháva čistejšiu a hodvábnu pre vašu pokožku. Mäkká voda znižuje potrebu ďalších chemikálií, predlžuje životnosť vody vo vašom bazéne a pomáha chrániť súčasti vírivého bazénu pred poškodeniami, ktoré môžu vzniknúť z tvrdej vody.

Water Softer
hore