Steve Hammock

Prvoradá je spokojnosť klienta

Pozíciu prezidenta HotSpring Spas zastávam od roku 1997 a v spoločnosti pracujem už viac ako 25 rokov. Som hrdý, že som svoju kariéru venoval spoločnosti s tak nesporným charakterom a rád by som sa s vami podelil so svojimi myšlienkami o našom trvalom záväzku k našim zákazníkom, našej integrite a sile spoločnosti a našej oddanosti cieľu vyrábať najlepšie jacuzzi / vírivky na svete.

Steve Hammock Steve Hammock, prezident

Náš nepretržitý záväzok voči zákazníkom

Pozíciu prezidenta HotSpring Spas zastávam od roku 1997 a v spoločnosti pracujem už viac ako 25 rokov. Som hrdý, že som svoju kariéru venoval spoločnosti. V spoločnosti HotSpring Spas sme sa zaviazali poskytnúť Vám absolútne najlepšiu skúsenosť z vlastnenia jacuzzi / vírivky. Chápeme, že rozhodnúť sa, kde kúpiť, je rovnako dôležité ako výber samotnej vírivky / jacuzzi - pretože vlastniť vírivku / jacuzzi znamená vytvorenie dlhodobého vzťahu s výrobcom, taktiež ako s Vašim miestnym predajcom.

  • HotSpring Spas ako výrobca si ctí tento vzťah poskytnutím spoľahlivej záruky, ako aj najlepším zákazníckym servisom po kúpe.
  • Zaručujeme maximálnu spokojnosť poskytovaním bezkonkurenčného servisu a podpory v partnerstve so svetovo najlepšími nezávislými predajcami. Jeden z nich sa nachádza v blízkosti Vášho domova a aj na viac ako 800 miestach po celom svete.
  • Zaväzujeme sa zabezpečiť, že každá HotSpring® vírivka je skonštruovaná pre každodenné používanie a poskytuje výhody, ktoré Vy chcete získať najefektívnejším, najpohodlnejším a najspoľahlivejším spôsobom.

Váš HotSpring bazén prináša od prvého po posledný deň najlepšiu hodnotu svojimi spoľahlivo najnižšími prevádzkovými nákladmi.

Naša integrita, naša sila

V spoločnosti HotSpring Spas podporujeme kultúru integrity, ktorá odráža náš záväzok k dokonalosti a službe našim zákazníkom. Tento záväzok z nás spravil svetovú jednotku v odvetví víriviek a to nám ako spoločnosti umožňuje byť silnými a pružnými.

  • Viac ako 40 rokov spoločnosť HotSpring Spas viedla odvetvie v najmodernejšom dizajne a efektívnom výkone.
  • S viac ako 1 miliónom zákazníkov je HotSpring svetovo najpredávanejšou značkou jacuzzi / viriviek.
  • Naši pracovníci sú silní a skúsení. Získali sme veľké množstvo ocenení za Kvalitu Pracoviska a priemerná doba zamestnanosti v HotSpring presahuje 10 rokov.
  • Spoločnosť HotSpring Spas je súčasťou spoločnosti Fortune 500, Masco Corporation, ktorej kvalitné produkty zahŕňajú vodovodné kohútiky Delta®, kabinety KraftMaid® a farby Behr®.

Keď si kúpite HotSpring bazén, môžete relaxovať s vedomím, že my sme tu, aby sme Vás podporili vo Vašej vlastníckej skúsenosti.

Hot Spring je tá správna voľba!

Spolu s našimi predajnými partnermi sme oddaní splneniu našich sľubov. Naše jacuzzi / vírivky obstoja v skúške časom a my si za nimi stojíme. Ak uvažujete o kúpe vírivého bazénu, prosíme, pozrite sa bližšie na bazény HotSpring.

Nebolo by úžasné vrátiť sa domov, ponoriť sa do Vašej vírivky HotSpring a cítiť, ako starosti dňa odplávajú preč? Budete sa cítiť lepšie a môžete si byť istí, že si užijete všetky výhody relaxu, nabratia nových síl a osvieženia pre nadchádzajúce roky. Váš domov je Vaše útočisko a teraz je výnimočný čas pridať niečo navyše k jeho pôžitku a teplu.

Pozývam Vás, pridajte sa do rodiny majiteľov bazénov HotSpring a užite si absolútne najlepšie vlastníctvo vírivky / jacuzzi.

hore