• ľahšia údržba
  • Vírivky HotSpring udávajú smer!

   ACE Systém

   Absolútne najlepšia údržba vody s diamantovou technológiou

   Našim cieľom je navrhnúť vírivé bazény, ktoré sú tak ľahko udržiavateľné, ako je to len možné - takže Vy môžete stráviť viac času relaxáciou. HotSpring Spas predstavuje revolúciu v údržbe vody majiteľom vírivého bazéna tým, že ponúka prvý a jediný integrovaný soľný dezinfekčný systém vody pomocou diamantovej technológie. Náš voliteľný soľný dezinfekčný systém ACE® automaticky generuje päť čističov pre ešte ľahší spôsob údržby vody, bez potrebného manuálneho zásahu. S ACE systémom zažijete mäkšiu, čistejšiu vodu, ktorá vyzerá krajšie, je príjemnejšia na dotyk a dokonca aj vynikajúco vonia.

   VIAC INFO
   Diamantová technológia

   EVERFRESH Systém

   V starostlivosti o vodu je ďalšou významnou alternatívnou k ACE systému (Systém starostlivosti o vodu pomocou soli) systém EverFresh. Systém EverFresh kombinuje čistiacu silu ozónového systému FreshWater® III s niekoľkými našimi ďalšími prípravkami, aby vašu vodu udržiavalo čistú a krištáľovo priezračnú, zatiaľ čo redukuje potrebu používania chlóru alebo brómu.

   VIAC INFO
   Obklady
   Obklady

   HotSpring Spas je priekopníkom vývoja alternatívnych drevených obkladov. Naše exkluzívne obklady Everwood® prinášajú malé nároky na údržbu a vysokú životnosť a sú dodávané s 5-ročnou limitovanou zárukou. Vzhľad reliéfneho dreva na pohľad evokuje prirodzené teplo a krásu dreva.

   Nepretržitá, tichá filtrácia

   Cirkulačná pumpa SilentFlo 5000® v jacuzzi HotSpring® nepretržite pracuje, filtrujúc vodu v bazéne 24 hodín denne. Je plne automatická, takže nie je potrebné programovať dlhé čistiace a ohrievacie cykly ako v prípade iných vírivých bazénov. Taktiež sa vyhnete zodratiu a opotrebovaniu, nadmernému čerpaniu energie a hluku pochádzajúceho z veľkého prúdového čerpadla počas týchto cyklov. V tichej a efektívnej činnosti je Vaša vírivka HotSpring vždy horúca, čistá a pripravená, aby ste z nej mali úžitok.

   Motor
 • energetická úspora
  • Energeticky úsporné vírivé bazény

   Šetrie energiu, šetrite peniaze

   Jacuzzi HotSpring vedú v dizajne, technike a výrobe energeticky úsporných vírivých bazénov. Každý bazén HotSpring je vytvorený s naším systémomEnergy Smart®, ktorý kombinuje niekoľko energeticky úsporných funkcií, aby Vám poskytli mimoriadne nízke prevádzkové náklady.Takže si môžete byť istí, že váš bazén HotSpring vám prinesie v priebehu času to najlepšie.

   výpočet spotreby energie Energy SMART®SPA

   Unikátna funkcia každého bazéna HotSpring ich robí energeticky úspornými, takže sa môžete tešiť z nižších mesačných prevádzkových nákladov.

   1. Každý model z Highlife Collection je úplne izolovaný, pomocou viacerých vrstiev polyuretánovej peny s vysokou hustotou - rovnaký materiál je používaný na izoláciu chladničiek.
   2. Modely Limelight Collection sú vybavené inovatívnou izoláciou FiberCor™, ktorá úplne vypĺňa obklad s hustotou, ktorá je 4-krát vyššia ako ½ lb. peny používané na väčšine bazénoch.
   3. Všetky naše kryty na jacuzzi vyrábame s uistením, že sedí na mieru a zaručuje tak vzduchotesné uzavretie bazéna a uzatvorenie horúceho vzduchu vo vnútri. Každý kryt má husté penové jadro s vysokou R- hodnotou pre izoláciu.
   4. Tiché cirkulačné čerpadlo SilentFlo 5000® nepretržite cirkuluje vodu so spotrebou energie menšou ako 40 wattová žiarivka.
   5. Výkonné prúdové čerpadlá WaveMaster® sú určené pre napájanie trysiek a sú aktivované len vtedy, keď ich potrebujete.
   6. Systém SmartJet® vám umožní viesť energiu do špecifickej skupiny trysiek, ktorú si vy zvolíte, čo znamená, že je potrebný nižší výkon a spotreba energie je menšia.
   7. Navrhujeme naše vlastné ohrievače, aby sme maximalizovali prenos tepla do vody pre maximálnu efektívnosť. 
   8. Naša patentované pumpové čerpadlo prenáša teplo zo zariadenia s vybavením do vody, čím použitím odpadového tepla z pumpy minimalizuje chladnutie vody a znižuje spotrebu energie.
   9. Všetky modely sú vybavené LED svetlami s riadených stmievačom, ktoré spotrebujú menej energie ako štandardné žiarivky.
   my zadávame štandardy

   HotSpring Spas majú všetky modely certifikované California Energy Commission (CEC) v súlade so zákonmi Kalifornie. Keďže Kalifornia je zadávateľom štandardov energeticky úsporných vírivých bazénov, môžete byť pokojní s vedomím, že váš bazén je navrhnutý tak, aby prevádzkové náklady udržal čo najnižšie, bez ohľadu na to, kde žijete.

   V roku 2008 sme získali ocenenie ENVY Award za energeticky úsporný návrh vírivého bazéna.

   Environmentálne povedomie EARTH SMART® BAZÉN

   Sme oddaní vytváraniu jacuzzi, ktoré najviac šetria životné prostredie, s minimálnou ekologickou záťažou. Iba kolekcia Highlife™ ponúka 100% filtráciu No-Bypass, maximálne vyváženú filtráciu a pokročilú trojrozmernú filtračnú technológiu našich exkluzívnych filtrov Tri- X®, takže voda v vírivkach HotSpring zostáva dlhšie čistá. A samozrejme, dlhšia perióda medzi jednotlivými výmenami vody znamená menej spotrebovanej vody.

   Unikátna funkcia na každom bazéne HotSpring ich robí energeticky úspornými takže sa môžete tešiť z nižších mesačných operačných nákladov. Náš ACE® systém na dezinfekciu vody soľou automaticky generuje presné množstvo čistiacich prostriedkov, aké váš vírivý bazén potrebuje na základe jeho veľkosti a miere používania, a tým pomáha predlžovať životnosť vody vášho vírivého bazénu. Náš EverFresh® systém starostlivosti o vodu znižuje potrebu použitia chemikálií, čo je menej škodlivé pre životné prostredie zakaždým, keď je voda v bazéne vymieňaná.

   výroba myslí ekologicky

   Ako lídri v environmentálnej oblasti sme urobili súčasťou našej dlhodobej firemnej stratégie program Zelené iniciatívy, takže vo všetkých ohľadoch nášho podnikania uvažujeme „Zeleno“.

   Takisto sme zorganizovali podujatie Ecovaluation™, ktoré malo za cieľ identifikovať projekty na redukciu spotreby energie, ktoré značne znížili naše emisie oxidu uhličitého - ekvivalent vysadeniu 374 hektárov lesa. Vylepšenia našich systémov kontroly vody každoročne ušetrili viac ako 1 milión galónov vody. Každý vírivý bazén Limelight® zahŕňa ABS podštruktúru, vyrobenú kompletne celú z recyklovaného plastu, ktorá potom na konci jej využívania môže byť zrecyklovaná. Sme SmartWay Transport Partner (partner pre múdru prepravu), odhodlaní pre čistú a úspornejšiu prepravu. Materiál použitý na zabalenie každého vírivého bazénu HotSpring obsahuje približne 50% zrecyklovaného materiálu po konzumentovi a je 100% recyklovateľný. Používame našu vlastnú energiu 24/7, s použitím zemného plynu s čistým spaľovaním. Máme zapálené tímy „Green“ (Zelený) a „Energy Efficiency“ (Energetická úspora), ktoré sú odhodlané neustále sa vzdelávať a realizovať energeticky úspornéa Green postupy. Sme členom U.S. Green Building (Americké Zelené Budovy) a Green practices (Zelené postupy). Významne sme znížili našu spotrebu papiera neustálym zavádzaním nových elektronických komunikačných a biznis systémov. Naše katalógy tlačíme na papieri Forst Stewardship Council (FSC) s Green Power. FSC zaisťuje, že papier v našich katalógoch obsahuje vlákninu z dobre obhospodarovaných a zodpovedne vyťažených lesov a Green Power zaisťuje, že katalóg bol vyrobený s použitím elektriny z obnoviteľných zdrojov.

   Koľko bude stáť prevádzka vírivky Hot Spring?

   To záleží na modeli, ktorý vlastníte, na teplote vody, ktorú nastavíte, na frekvencii používania, priemernej teplote okolia a ceny elektriny, kde bývate. Ak chcete získať predstavu, použite túto energetickú kalkulačku. To predstavuje skutočne preukázanú spotrebu energie špecifikovaného bazéna Hot Spring pri častom používaní, založenú na testovaní treťou stranou.

   Priemerné mesiačne náklady* na prevádzku vírivého bazénu HotSpring - Grandee v klimatických podmienkách strednej Európy pri cene 0.105 € za kW by boli:

   32.24 €

   *Založené na bazéne, ktorý je nastavený na 39°C, používaného 6 krát za týždeň, so zapnutými tryskami 15 minút, a s vypnutými tryskami 15 minút počas každého používania.  Testy boli vykonané nezávislou treťou stranou, certifikované v laboratóriu ústavu Controlled Environmental Chamber, a to pri rôznych teplotách, s využitím kontinuálne zhromažďovaných údajov o wattoch, teplote a vlhkosti, so všetkým vybavením, ktoré bolo starostlivo kalibrované, s cieľom zabezpečiť presnosť. Testovanie prebieha na reprezentatívnych veľkých, stredných a malých modeloch bazénov, s energetickými hodnotami pre ostatné modely, extrapolované z pôvodných údajov. Individuálna spotreba energie sa bude líšiť v závislosti na teplote nastavenej vody, aktuálnej vzorky spotrebiteľského používania, a skutočných podmienkach okolitého prostredia.

 • prevádzka
  • Už viac ako 30 rokov jacuzzi Hot Spring vedú priemysel v inovatívnom dizajne, vlastniť vírivku je pre zákazníka jednoducho radosťou Intuitívne ovládanie

   Ovládací systém bazéna IQ 2020® - mozog vo vnútri každého bazéna HotSpring – používa pokrokovú technológiu, aby prevádzkovanie našich bazénov bolo jednoduché. Náš intuitívny, LED ovládací panel, je prístupný zvnútra aj zvonku jacuzzi a bol navrhnutý na jednoduché používanie, takže ovládanie vášho bazéna HotSpring zvládnete za menej ako minútu. Extra čas sme strávili navrhovaním našich výrobkov čo najjednoduchších, takže čas navyše môžete stráviť užívaním si vášho bazéna.

   Len nastavte a zabudnite

   Ak chcete zohriať vašu jacuzzi jednoducho sa rozhodnite, akú chcete teplotu vody, potom „nastavte a zabudnite“. Vaša jacuzzi bude pripravený vždy vtedy, keď ste aj vy, a svetlo Indikátora Power-On/Ready na obklade vírivky vám dá vedieť, že vaša vírivka je zapnutá a pripravená

   Ohrievač NO-FAULT® - bez pochýb

   Jacuzzi HotSpring ako prvé priniesli ohrievač no-fault vo vírivých bazénoch, a vedú priemysel vo vývoji technológie ohrievania.

   Koľko bude stáť prevádzka vírivky Hot Spring?

   To záleží na modeli, ktorý vlastníte, na teplote vody, ktorú nastavíte, na frekvencii používania, priemernej teplote okolia a ceny elektriny, kde bývate. Ak chcete získať predstavu, použite túto energetickú kalkulačku. To predstavuje skutočne preukázanú spotrebu energie špecifikovaného bazéna Hot Spring pri častom používaní, založenú na testovaní treťou stranou.

   Priemerné mesiačne náklady* na prevádzku vírivého bazénu HotSpring - Grandee v klimatických podmienkách strednej Európy pri cene 0.105 € za kW by boli:

   32.24 €

   *Založené na bazéne, ktorý je nastavený na 39°C, používaného 6 krát za týždeň, so zapnutými tryskami 15 minút, a s vypnutými tryskami 15 minút počas každého používania.  Testy boli vykonané nezávislou treťou stranou, certifikované v laboratóriu ústavu Controlled Environmental Chamber, a to pri rôznych teplotách, s využitím kontinuálne zhromažďovaných údajov o wattoch, teplote a vlhkosti, so všetkým vybavením, ktoré bolo starostlivo kalibrované, s cieľom zabezpečiť presnosť. Testovanie prebieha na reprezentatívnych veľkých, stredných a malých modeloch bazénov, s energetickými hodnotami pre ostatné modely, extrapolované z pôvodných údajov. Individuálna spotreba energie sa bude líšiť v závislosti na teplote nastavenej vody, aktuálnej vzorky spotrebiteľského používania, a skutočných podmienkach okolitého prostredia.

 • revolučná hydromasáž
  • Ako ruky skúseného maséra

   Každé miesto v jacuzzi HotSpring bolo navrhnuté tak, aby maximalizovalo komfort a výhody hydromasáže. Vytvorili sme naše vlastné trysky, takže každá má silu na to, aby vám dodala neuveriteľnú masáž. Všetky naše trysky sú kompletne nastaviteľné, aby vytvorili presne žiadanú masáž, od silnej a povzbudzujúcej až po jemnú a upokojujúcu.

   Tryska MOTO-MASSAGE® DX

   Jacuzzi HotSpring spôsobili s touto inovatívnou, pohybujúcou sa tryskou revolúciu v bazénovom priemysle. Je tak pohodlná; budete si užívať odpočinok pri dlhšej, osviežujúcej masáži. Predstavte si dva teplé prúdy vody, ktorá prechádza hore a dole po celej dĺžke vášho chrbta, upokojuje prepracované svaly a uvoľňuje všetky malé napnuté miesta. Exkluzívne bazén HotSpring.

 • životný štýl
  • Hot Spring pre Váš jedinečný životný štýl

   Ak hľadáte odpočinok v ústraní alebo miesto pre pobavenie vašich priateľov a rodiny, HotSpring má vírivé bazény perfektne vhodné pre vás a váš jedinečný životný štýl. Osobná zábava

   Vírivky HotSpring sú vytvorené tak, aby vám dali možnosť kedykoľvek si pridať niektorý systém pre zábavu. Možnosti vašej zábavy zahŕňajú Integrovaný MP3 Hudobný Systém, zabudovaný do obloženia bazéna, Bezdrôtový Hudobný Systém vybavený vysielač iCast™ a Bezdrôtovú TV pre maximálnu zábavu.

   Možnosti pripojenia externých zariadení
hore